Otomatik Panjur Kepenk Tamiri

Otomatik Panjur Kepenk Tamiri

Binaların giriş katında oturanlar mahremiyet ve güvenlik açısından panjur veya kepenk ile var olan bu ihtiyacı gidermeye çalışmaktadırlar. Gaziantep'in deneyimli kepenk ustaları sizi üzen arızaları gidermek için yeterli bilgiye sahiptirler.

Günümüze kadar kepenk sistemleri manuel çalışma prensibine göre imal edilmekteydi. Eskiden işyeri, depo, evlerde kullanılan kepenkler el ile aşağı yukarı güç gerektirecek şekilde açılıp kapanıyor ve gürültülü çalışıyorlardı.

Teknolojinin gelişmesiyle manuel kepenkler yerini otomatik kepenklere bırakmaya başladı. Zaten yeni yapılan işyerleri ve depolarda artık otomatik panjur ve kepenkler tercih edilmektedir. Günümüzde güvenlik önemli bir sorun olarak ortada durmaktadır. Otomatik panjurlar, kepenkler uzun ömürlüdür, sıklıkla arıza vermezler. Mevsimsel değişiklikler, kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası zamanla ufak tefek arızalar çıkarabilir. Otomatik kepenk veya panjurlardaki problemlerinize anında çözüm bulacak ve giderecek deneyimli ustalara sahip firmayız.

Gaziantep Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik kepenkler işyerleri, mağazalar, bankalar, depolar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Birçok binadaki giriş ve birinci kattaki dairlerde de kullanımı oldukça yaygındır. Evlerdeki kullanımın tercihi güvenlik, mahremiyet ve belki biraz da estetik görüntü talebi olarak söyleyebiliriz. Gaziantep kepenk sistemleri yüksek mukavemetli çelik ile desteklendiği için son derece yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinde hırsızlık, dikizleme, vandalizm ve doğal afetlere karşı iyi bir kalkan ve koruma görevi görmektedir.

Kullanmış olduğunuz manuel veya otomatik kepenklerde oluşan her tür arızalarda firmamız sizlere en hızlı ve işçilik garantili çözümler sunmak için hazırdır. Servis telefonlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

Tags