Pergola Tente Tamiri

Gaziantep'de yeni açılan mekanlarda hızla yayılan trend pergola tente ve giyotin cam sistemleridir. Nargile cafe, kış bahçesi işletmelerinin ilk tercihi pergole tente, güneşten, yağmurdan veya kötü hava şartlarından korunmak için en çok tercih edilen tente sistemidir. Burdaki amaç 4 mevsim işletmeyi müşteri kullanımına suma fikridir. Cafe, bar veya restaurant tarzı işletmelerin sıklıkla tercih ettiği pergole tente sistemi, kaliteli ve şık bir görüntü sunar. Pergole tente sayesinde mekanlar 4 mevsim kullanıma açılkarak işletme karlılığına katkıdsa bulunur. Pergole sistemleri ile yer sıkıntısı ortadan kalkar.

Uzaktan kontrol edilebilir bir yapıya da sahip olan otomatik pergola tente kolaylıkla kullanılabilir bir sistemdir. Firmamız konusunda uzman ekibiyle Gaziantep'in her ilçesine pergole servisi ağı oluşturmuştur. Deneyimli ustalar garantili işçilikle arızalarınıza anında müdahale eder. İş kaybınızı minimum seviyeye indirir.

Firmamız pergole tente üzerine uzun yıllar sektörde çalışmış olmanın verdiği deneyimle, her tür mekana özel alanlarına pergole tente montajını gerçekleştirmekte ve bakım ve tamirini hızlı servislerle gidermektedir.

Pergola Tente Teknik Özellikleri

Pergole tente özel çekme alüminyum profiller ile daha dayanıklı hale getirilerek uzun ömürlü olması sağlanır. %100 sızdırmazlık sağlayan özel fitil sistemine sahiptir. Renk seçeneklerinde kullanılan elektrostatik boya sayesinde istenilen renklerde pergole tente üretimi sağlanmaktadır. Aynı zamanda pergole tente uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir, bu sayede zorluk çıkarmadan hem işinizi kolaylaştırır hem de mekanlara kalite katar. Pergola sistemleri estetik, konforlu ve modern yapı elemanları kullanılmaktadır.

Pergole Tente ve Açılır Kapanır Tente Modelleri ve Fiyatları

Pergole Tente ve Açılır Kapanır Tente Modelleri ve Fiyatları boyut ve istenen kumaşa göre değişmektedir. Pergole tente modellerimiz m² bazındaki uygun fiyatları öğrenmek için arayın. Yaptıracağınız proje için ücretsiz ölçüm ve fiyatlandırma için arayınız. Projenize fiyat verelim. Fonksiyonelliği teknolojiyi ve konforu bir arada yaşatan Pergola için firmamızla iletişime geçin, size en uygun modellerini seçelim. Evinize veya İşletmenizin kurumsal renklerine göre proje imalat, montaj ve tamirind hizmetinizdeyiz

Tags