Otomatik Panjur İmalatı

Otomatik Panjur İmalatı

Otomatik kepenkler işyerleri, mağazalar, bankalar, depolar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Birçok binadaki giriş ve birinci kattaki dairlerde de kullanımı oldukça yaygındır. Evlerdeki kullanımındaki tercih güvenlik, mahremiyet ve belki birazda estetik görüntü talebi olarak söyleyebiliriz. Kepenk sistemleri yüksek mukavemetli çelik ile desteklendiği için son derece yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bu özellikte hırsızlık, dikizleme, vandalizm ve doğal afetlere karşı iyi bir kalkan ve koruma görevi görmektedir.

Otomatik panjur üretim ve montajında üç farklı sistemi sizlere sunmaktayız. Binanın yapısına göre; monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitlerinden binanızın alanına göre uygun olanı montalıyoruz. Kullandığımız en son teknoloji sistemler ile imalatını yaptığımız panjur çeşitleri için firmamızın iletişim numaralarından biz ulaşınız.

Gaziantep ve ilçelerinde manuel ve otomatik panjur imalatı ve montajı yapmaktayız. İhtiyacınız olan otomatik panjur taleplerinizi uygun fiyat avantajı ve garantili işçilikle montajını yapıyoruz.

Bir diğer ürünümüz olan Otomatik Kepenk İmalatı hakkında bilgi almak isterseniz, linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tags