Cam Balkon Perde Modelleri

Cam Balkon Perde Modelleri

Gaziantep Cam Balkon Servisi, Gaziantep ve ilçelerinde cam balkon perdesi imalatı ve satışı yapmaktadır. Cam balkonunuzun güneş ışıkları, dış ortamın kapatılması, dekoratif özellikleri için tercih edilmektedir.

Biz firma olarak ölçü metraj fark etmeksizin Gaziantep il merkezi Şahinbey ve Şehitkamil başta olmak üzere tüm ilçelere montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz. Cam balkonların önüne oda perdesi gibi perdelerin takılması sorun olmaktadır. Cam balkon plise perdeler cam yaprakların açılmasına engel teşkil etmez ve kullanımı gayet kolaydır. Cam balkon perdesi temizlenebilir. Desen ve renk seçenekleri kataloglarımız da mevcuttur. Bu sistemi tanıtmak ve anlatmak amaçlı çektiğimiz videomuzu izleyebilirsiniz

Cam balkon perdesi Gaziantep

Cam balkon perdesi etkileri ve faydalarını kısaca anlatmak gerekirse ; ortamın mahremiyetini sağlar. Renk ve desen özgürlüğüne sahiptir bu sayede mekanlara kolaylıkla uyum sağlar. Güneşin rahatsız edici ışıklarını engeller. Takıldığı mekanlara sıcaklık katar. Kullanım kolaylığı ile her yaş gurubunda insanın rahatlıkla açıp kapatabilmesine olanak tanır. İstediğiniz seviyeye getirdiğinizde kendiliğinde aşağı sarkma yapmaz. Takıldığında cam balkona hiçbir şekilde zarar vermez her marka ve model için uyumludur.

Cam Balkon Perdesi için Ölçü Nasıl Alınır

Camlar arasında plastik fitil bulunur. Bir cam için ölçü alırken; (Cam Balkon En Ölçüsü ) Fitilin bittiği yerden diğer fitilin başladığı yere kadar cam genişliğini ölçün. Örnek 51 cm çıktı. 2 mm eksilterek sipariş verin. 50.8 olarak sitemize girin. | Dikkat Edin: CAMIN GENİŞLİĞİ DEĞİL FİTİLİN BİTTİĞİ YERLE YANDAKİ FİTİLİN BAŞLADIĞI YERİ ÖLÇÜN. | 2. (Cam Balkon Boy Ölçüsü) Yani Boy için de her bir camın en üstünden altına kadar ölçüp girin.

Cam Balkon ile ilgili tüm talep ve sorunlarınızı ücretsiz servis ile garantili bir şekilde yerine getiriyoruz. Cam balkon ve cam kapı tamirinde işinde uzman bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

Tags